Extrémně lehké sportovní tričko Spiro s prodyšnými síťovými vložkami 145 g/m
Kód: S176MDetailní popis produktu
- 145 g/m²
- Prodyšná látka
- Výztužná páska u krku v kontrastní barvě
- Logo Spiro na levém rameni
- Na bocích kontrastní vsadky s reflexními pruhy
- Síťová vnitřní část na zádech pro lepší větrání
- Dvojité prošití rukávů a dolního okraje
- Boční švy
- Vhodná pro potisk nebo vyšivaní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | REACH |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,233 |
| Vhodné do sušičky: | ne |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | chemicky nečistit |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
