Elegantní dámské směsové polo tričko Paname Sol's
Kód: 02082Detailní popis produktu
Jsou ženy, které nechtějí překvapovat svým outfitem. Cítí se dobře v jednoduchých modelech a vyznávají čisté linie. Příliv elegance jim pak do skříně přinese i slušivá trička s límečkem. Taková, jaká se snadno kombinují prakticky s jakýmkoliv oblečením.
STŘIH
Dámské tričko přiléhavého střihu s krátkými vsazenými (set-in) rukávy lemovanými žebrovaným úpletem s kontrastními pruhy. Ze stejného materiálu je i límeček. Tričko se zapíná na tři knoflíky v barvě látky. Ačkoliv postavu obepíná, působí střízlivě a elegantně.
MATERIÁL
U obou barevných provedení jde o směs 60 % bavlny a 40 % polyesteru.
VLASTNOSTI
Bavlna v gramáži 180 g/m2 zajišťuje dobrou propustnost vzduchu, tričko je lehké, ale současně pevné, což je dobrý předpoklad pro pohodlné nošení. Využitím umělých vláken se prodlouží životnost modelu a potěší i fakt, že rychleji schne.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, zpevnění za krkem |
| Barevnost: | modrá, Modrá tmavá, černá |
| Barvy: | kombinace barev |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 50 % bavlna, 50 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | pracovní oblečení, základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,161 |
| Zapínání: | knoflíková léga |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
