Dlouhá dvoubarevná džínová zástěra s kapsou, 75 x 100 cm
Kód: EX127Detailní popis produktu
Zástěra s propínacím textilním popruhem
Připojená kapsa se dvěma oddíly po celé šířce zástěry
Kapsa cca. 40 x 18 cm (Š x V)
Vnější štítek na lemu
Praní na 30 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Barevnost: | modrá |
| Barvy: | kombinace barev |
| Typ zástěry: | dlouhá zástěra, zástěra s laclem |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | REACH |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 290 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Materiál - specifikace: | denim |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Váha: | 0,3 |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | zástěry |
| Kapsy: | 1 kapsa, 2 kapsy |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Velikost zástěry: | 100 x 75 cm |
| Délka zástěry: | 101 - 150 cm |
| Šířka zástěry: | 75 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
