Dívčí tričko Mantis s kulatým spodním lemem a z měkoučké bavlny
Kód: MK80Detailní popis produktu
- 150 g/m²
- 100% bavlna (single jersey)
- Kulatý výstřih s žebrováním
- Lehce odstranitelný štítek
- Módní spodní lem
- Dvojité prošití
- Moderní střih
| 2-3 | 4-5 | 6-7 | 8-9 | 10-12 | 12+ | |
| Šířka přes hrudník(½ obvodu) | 28 | 30 | 32 | 34 | 37 | 40 |
| Délka | 41 | 43 | 45 | 47 | 51 | 55 |
Výrobce udává toleranci +/- 1cm
Uvedené hodnoty jsou měřeny v cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Velikost dětská: | 92 - 110 cm, 114 - 128 cm, 134 - 146 cm, 152 - 164 cm |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Magenta, růžová, růžová tmavá, modrá, Tyrkysová, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Organická bavlna, Vegan, Organická přechodná bavlna |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,086 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | děti |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
