Dětské tričko Russell 100% organická bavlna 160 g/m
Kód: Z108KDetailní popis produktu
Současný střih
Jednoduchý žerzej
100% organická kruhově dopřádaná česaná bavlna
Výztužná páska od ramene k rameni nabízí větší stabilitu a elegantní vzhled
Bez štítků: malý štítek s velikostí u krku (včetně čísla produktu)
Úzký lem kolem průkrčníku s Lycrou®
Boční švy zlepšují fit
Pohodlná chladná a lehká textura
Hladký povrch pro dosažení nejlepších výsledků tisku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Velikost dětská: | 92 - 110 cm, 114 - 128 cm, 134 - 146 cm, 152 - 164 cm |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Organická bavlna |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,091 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | děti |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
