Dětské tričko Milo z organické bavlny s enzymatickým ošetřením
Kód: L02078Detailní popis produktu
100 % organická bavlna
Tričko s žebrovaným kulatým výstřihem
Postranní švy
Krátké rukávy
Zpevňovací páska za krkem
Bez štítku
Enzymatické ošetření pro jemný pocit na dotek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Béžová, Oranžová, červená, modrá, šedá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100% organická bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Organická bavlna, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 155 g/m |
| Materiál: | bavlna, organická bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Období: | jaro, léto, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,062 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Složení - světle šedý melír: | 85 % organická bavlna, 15 % viskóza |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | děti |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
