Dětské funkční tričko z mikrovlákna s ochranou proti slunci UPF +50
Kód: M180Detailní popis produktu
Polyesterové mikrovlákno
Lehké
Lem výstřihu ze stejné látky
Dvoujehlový dvojitý steh
Čtyřnitný steh na overlocku
Ochrana proti slunci UPF +50
Technologie PURE-Tech™ pro odvod vlhkosti
Vhodné pro sublimační tisk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, šedá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % polyester |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | mikrofleece |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,087 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Kolumbie |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | děti |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
