Dětské funkční tričko Performance
Kód: 61-013-0Detailní popis produktu
| sušička | rozšířené | 100% polyester |
Udělat první krok správným směrem to je to, co odlišuje vítěze od poražených. A ve sportu bez ohledu na věk ovlivní výkonnost nejenom skvělá forma, ale také volba oblečení. Dopřejte i svému malému šampionovi kvalitní funkční tričko. Ať už ho ozdobí medaile či nikoliv, důležité je podat optimální výkon a umět se z něj radovat.
Střih
Rovně střižené volnější tričko s krátkým rukávem a kulatým výstřihem. Švy raglánových rukávů jsou opatřené krycím stehem, který je pružný a tím pádem velmi odolný. To u funkčního oblečení bezpochyby uvítáte.
Vlastnosti
Nabízíme devět barevných provedení ze 100% polyesteru, což je lehký a vzdušný materiál, jenž svými vlastnostmi dokonale vyhovuje nárokům sportovců bez ohledu na zvolenou disciplínu. Tričko můžete sušit v sušičce, ale obvykle to není nutné, protože látka schne i sama velice rychle a nepotřebuje vůbec žehlit.
| 3-4 | 5-6 | 7-8 | 9-11 | 12-13 | 14-15 | |
| velikost oblečení | 104 | 116 | 128 | 140 | 152 | 164 |
| Rozměr přes hrudník v cm | 37 | 39,5 | 42 | 44,5 | 47 | 49,5 |
| Délka trička v cm | 45 | 50 | 55 | 60 | 65 | 70 |
šířka se měří od 1cm pod průramkem
délka se měří od nejvyššího bodu ramene k dolnímu okraji
tolerance +/- 2,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Velikost dětská: | 92 - 110 cm, 114 - 128 cm, 134 - 146 cm, 152 - 164 cm |
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, červená, Magenta, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, zelená světlá, reflexní, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,074 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Kambodža |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | děti |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
