Dětské bavlněné tričko Martin
Kód: L03102Detailní popis produktu
155 žerzej
100% česaná bavlna s proužkem
Enzymatické ošetření pro jemný pocit na dotek
Žebrovaný límec
Crew neck
Podlepený výstřih
Přizpůsobený střih
Řezané a šité
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Velikost dětská: | 92 - 110 cm, 114 - 128 cm, 134 - 146 cm, 152 - 164 cm |
| Vlastnosti: | enzymatické praní, postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, červená tmavá, růžová, růžová světlá, modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá, zelená světlá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 155 g/m |
| Materiál: | bavlna + viskóza |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Složení - ostatní melír: | 85 % bavlna, 15 % viskóza |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,056 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | děti |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
