Dámský Racer nátělník na sport s vykrojenými zády
Kód: TL506Detailní popis produktu
Vypasované tílko s tvarovanými postranními švy
Ploché švy
Odtrhávací štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Vínová, černá |
| Barvy: | melír |
| Výstřih: | kulatý hluboký výstřih |
| Složení: | 90 % polyester, 10 % elastan |
| Certifikace: | Fair Working Conditions |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | polyester + elastan |
| Délka rukávu: | bez rukávů |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,091 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Ramínka: | úzká ramínka |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
