Dámský nátělník Racerback ze směsi bavlny a polyesteru
Kód: NX1533Detailní popis produktu
Lehký žerzej z bavlny a polyesteru
60 % česaná, kruhově dopřádaná bavlna / 40 % polyester
Lemování ze stejné látky, postranní švy, zakulacený lem
Postranní švy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | česaná bavlna |
| Barevnost: | Bílá, růžová, růžová světlá, modrá, Modrá tmavá, Khaki, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír, pastelové |
| Výstřih: | kulatý hluboký výstřih |
| Složení: | 60 % bavlna, 40 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, REACH, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 135 g/m |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Délka rukávu: | bez rukávů, široká ramínka |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,078 |
| Země původu: | Nikarague |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Ramínka: | široká ramínka |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
