Dámské tričko Gildan do véčka z prémiové bavlny
Kód: 4100VLDetailní popis produktu
Bavlněná pletená předešlá bavlněná pletenka s proužkem
Polosazená tvarovaná silueta s bočním švem
Límec s výstřihem do tvaru V 1,2 cm
Podlepený krk a ramena
Saténový štítek
Dvojité jehlové pouzdro a spodní lemy
Odtrhávací štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | boční švy, postranní švy, předsráženo |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, červená, Magenta, růžová, růžová tmavá, modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá, reflexní, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír, pastelové |
| Výstřih: | do véčka |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Možno bělit: | lze bělit |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,139 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Hodnota gramáže - bílá: | 180 g/m |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
