Dámské směsové tričko do véčka pro sublimační tisk
Kód: R-166F-0Detailní popis produktu
Počesaná bavlna předená do kruhu
Výstřih do V s jednoduchým prošíváním
Směs polyesteru a bavlny
Mírně projmutý střih
Zpevňující páska za krkem
Odnímatelný, lepicí štítek za krkem
Boční švy
Výroba s certifikátem Worldwide Responsible Accredited Production (WRAP)
Certifikát Oeko-Tex® Standard 100
RusselHDT
| XS | S | M | L | XL | 2XL | |
| Rozměr přes hrudník v cm | 40 | 43 | 46 | 49 | 52 | 55 |
| Délka trička v cm | 61,5 | 64 | 66,5 | 69 | 71,5 | 74 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, Hnědá, Oranžová, červená, Vínová, růžová, růžová tmavá, modrá, Modrá tmavá, Zelená, stříbrná, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | do véčka |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,117 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Hodnota gramáže - bílá: | 155 g/m |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
