Dámské slim-fit tričko Bella s hlubokým véčkovým výstřihem
Kód: 6035Detailní popis produktu
O módě se říká, že je to sebeprezentace beze slov. Outfitem můžete dát najevo náladu i pohled na svět. Ženám, které rády zdůrazní svůj dekolt, by nemělo uniknout tohle skvěle padnoucí tričko.
STŘIH
Tričko bez potisku s krátkými vsazenými (Set-in) rukávy vypasovaného (Slim-fit) střihu v prodloužené délce. Postavu lichotivě obepne, ale přesto nebrání v pohybu. Hluboký výstřih do „V“ nechá vyniknout nejenom linii klíčních kostí. Je lemovaný jemným úpletem.
MATERIÁL
Vybírejte ze sedmi barevných odstínů ze 100% česané bavlny v gramáži 145 g/m2. Tento materiál se postará o vaše maximální pohodlí.
VLASTNOSTI
Doporučujeme prát při teplotě do 40 °C. Po vyprání můžete tričko vyžehlit, případně sušit v sušičce.
Je opatřeno tištěnými visačkami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Oranžová, červená, Fialová, modrá, Modrá tmavá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | do véčka |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 145 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Možno bělit: | lze bělit |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit), prodloužená délka |
| Váha: | 0,108 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Nikarague |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
