Dámské slim-fit polo tričko Kustom Kit s rozparky
Kód: KK213Detailní popis produktu
Razíte v oblékání názor, že líbit se musíte především sama sobě? Zohledňujete fakt, jestli se v oblečení dobře cítíte? Pak jste tady správně. Pohodlné tričko s límečkem odolává módním bouřím už několik desetiletí. I pro vás bude pevným bodem v neklidném světě aktuálních trendů.
STŘIH
Polo tričko mírně projmutého střihu s krátkými vsazenými (set-in) rukávy. Jejich okraje, stejně jako límeček jsou z žebrovaného úpletu. Úzká knoflíková léga se třemi knoflíky v barvě látky. Jeden náhradní knoflík najdete v bočním švu. Díky dvojitým švům na ramenou, průramcích a nápletech máte zajištěnou tvarovou stálost. Boční rozparky umožní nosit tričko i navrch přes kalhoty.
MATERIÁL
Než se rozhodnete, které ze šesti barevných provedení zvolit, měli byste vědět, že všechna jsou ze směsi 65 % polyesteru a 35 % bavlny v gramáži 185 g/m2.
VLASTNOSTI
Jak parametry napovídají, jde o pevnější, ale přitom lehký, splývavý materiál, který nemusíte žehlit. Svoje vlastnosti si bezpečně udrží, pokud budete tričko prát při teplotě do 60 °C. Textilie splňuje podmínky certifikace Oeko-Tex®, takže získáváte jistotu, že výrobce dodržuje pravidla ekologického přístupu a zohledňuje vaše zdraví. Současně vyhovuje vysokým etickým standardům v souladu s akreditovanou výrobou (WRAP).
Tričko je opatřeno odtrhávacím štítkem, je tedy velmi vhodné pro rebranding.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, Magenta, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, REACH, Vegan, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | pracovní oblečení |
| Hodnota gramáže: | 185 g/m |
| Materiál: | polyester + bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | piké |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,163 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Zapínání: | knoflíková léga |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
