Dámské pružné bavlněné oversize tričko
Kód: XO1515Detailní popis produktu
Pokud vyhledáváte elegantní, ale přesto pohodlné oblečení, pak jste ho právě našli. Tohle jednoduše řešené tričko si užijete v rámci volnočasových aktivit a stejně tak dobře se může stát součástí outfitu ve stylu smart casual. Zaujme i tím, jak skvěle odolává módním výstřelkům.
STŘIH
Tričko bez potisku s krátkými vsazenými (set-in) rukávy. Díky volnému střihu decentně maskuje případné drobné nedostatky vaší postavy. Kulatý výstřih s pevným lemem dává vyniknout klíčním kostem. Zpevněné švy na ramenou podpoří tvarovou stálost.
MATERIÁL
Vybírejte ze čtyř barev, všechny jsou ze 100% česané bavlny v gramáži 140 g/m2.
VLASTNOSTI
Jemná, pružná textilie si zachovává vysokou kvalitu i po několika vypráních.
Tričko je opatřeno pouze velikostním štítkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý hluboký výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Váha: | 0,118 |
| Země původu: | Egypt |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | ženy |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
