Dámské polo tričko Safran s vegan certifikací
Kód: PW455Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | boční švy, předsráženo, zpevnění za krkem |
| Barevnost: | Bílá, červená, modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | BCI bavlna, Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | pracovní oblečení |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál: | bavlna + viskóza |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | piké |
| Možno bělit: | nelze bělit |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Složení - šedý melír: | 90 % bavlna, 10 % viskóza |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,16 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | polokošile |
| Pro koho: | ženy |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
