Dámské polo tričko Hacker Slazenger s rozparky
Kód: 33097Detailní popis produktu
Módě kralují nové trendy i ikonické modely, které neztrácejí na atraktivnosti. K těm posledně jmenovaným bezesporu patří oblíbené tričko s límečkem. To je přesně tím kouskem ve vašem šatníku, jaký můžete obléknout k elegantnímu i sportovně laděnému outfitu.
STŘIH
Dámské polo tričko s krátkými vsazenými (set-in) rukávy. Klasický mírně projmutý střih působí na postavě velmi lichotivě. K pohodlnému nošení přispívají rozparky po stranách. Vpředu zapínání na čtyři knoflíky v barvě materiálu. Límeček z žebrovaného úpletu dobře drží tvar. Namáhané partie kolem krku a rukávů jsou na rubové straně podložené šedým popelínem. Na levém bočním švu potisk „Slazenger“.
MATERIÁL
Nabízíme šest barevných provedení, všechna ze 100% bavlny v gramáži 220 g/m2. Materiál je odolný, pevný a zároveň měkký.
VLASTNOSTI
Budete se cítit opravdu pohodlně a tričko využijete při mnoha příležitostech. Vhodné je i pro firemní účely, případně k dekorování dle vlastního uvážení.
Doporučujeme prát při teplotě do 40 °C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, WRAP |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Gramáž: | nad 200 g/m (vysoká) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 220 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | piké |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,238 |
| Zapínání: | knoflíková léga |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
