Dámské oversize tričko Urban Classics s dlouhým rukávem s proužky
Kód: TB927Detailní popis produktu
Uhádnete, který vzor nikdy nevyjde z módy? Ano, ano, jsou to proužky. Skvěle oživí každý kousek oblečení a chytře umístěnými proužky navíc můžete opticky vylepšit vaši postavu. Oversize tričko s proužky vás například opticky zeštíhlí.
MATERIÁL
Oversize tričko je vyrobené z kvalitní 100 % bavlny, o gramáži 150 g/m2. Je příjemné na dotek a pohodlné k dennímu nošení.
STŘIH
Dámské ovesize tričko oblíbené značky Urban Classics má délku po pas. Zakončené je hlubokým kulatým lemem, který lichotí postavě. Tričko má zajímavý ¾ střih rukávů. Nesmíme opomenout proužky, které jsou hlavním prvkem celého designu. Ty jsou umístěné na vrchní části rukávů.
VLASTNOSTI
Jsou pro vás připravené velikosti od XS po 4XL. S tímto kouskem bude sestavování outfitu hračkou, je vkusné a pohodlné. Lze prát v pračce na 60°.
VÝROBCE
Značka oblečení Urban Classics si zakládá na široké nabídce oblečení dle aktuálních trendů. Vyrábí kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny. Nabízí až 30 druhů barev, velikostí až 5XL a druhy oblečení, kde každý najde to pravé ořechové pro svůj styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | kulatý spodní lem, postranní švy |
| Barvy: | kombinace barev |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | dlouhý volný rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | prodloužená délka, volný střih a oversize |
| Váha: | 0,231 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
