Dámské baseballové tričko s dlouhým kontrastním rukávem
Kód: L02943Detailní popis produktu
Jersey 150; 100% bavlna z česané bavlny
Elastanový žebrovaný límec
Dvoubarevné
Řezané a šité
Raglánové rukávy
Zaoblený lem
Bez štítku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barvy: | kombinace barev |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH, Vegan |
| Etiketa: | saténová etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | dlouhý upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,146 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
