Dámská rozpínací mikina Superstar s trojdílnou kapucí
Kód: M84Detailní popis produktu
Organická bavlna nebo bavlna z procesu přechodu na organickou bavlnu
Vsazená ramena
Kapsy klokanky
Zip a nýty s mosazným efektem
Široké přírodní barevné stahovací šňůrky s mosaznými zakončeními
Třídílná kapuce pro dokonalý tvar
Dekorativní plochý steh na tvarovaných bočních švech a kapse
Dvojitá zpevňovací páska za krkem pro elegantní a moderní vzhled
Odtrhávací štítek s velikostí
Velmi měkká úprava a uvnitř česaný těžký flís pro velmi měkký dojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | uvnitř zdrsněno |
| Barevnost: | modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Složení: | 80 % bavlna, 20 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Organická bavlna, REACH, Vegan |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | nad 320 g/m (vysoká) |
| Hodnota gramáže: | 330 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Období: | zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, postranní kapsy |
| Typ mikiny: | s kapucí a zipem |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Typ zipu: | kovový |
| Váha: | 0,673 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Zapínání: | na zip |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
