Dámská outdoorová fleecová bunda Fruit of the Loom
Kód: 62-066-0Detailní popis produktu
| 100% polyester | zúžené | prát na 30° |
Kvalitní outdoorové oblečení je zcela nezbytné pro všechny, kteří rádi tráví čas venku za každého počasí. Během chladných dnů se tak jednou z nezbytných vrstev stává fleecová mikina.
STŘIH
Dámská mikina s dlouhými raglánovými rukávy mírně projmutého střihu, který se v pase zužuje. Díky tomu mikina skvěle sedí a je vhodná k vrstvení. Po celé délce předního dílu ji rozepnete pomocí plastového zipu v barvě látky. Stejné zipy najdete i na bočních kapsách. Okraje kapes a lem průkrčníku jsou z dvojité vrstvy fleecu, což zajistí dlouhou životnost modelu.
VLASTNOSTI
Mikinu nabízíme v pěti slušivých barvách. Jedná se o příjemný, hřejivý a proti žmolkování odolný fleece (100% polyester) v gramáži 300 g/m2.
Dostupnost: k prodeji od jednoho kusu
Upozornění: velikost XXL pouze na dotaz
| S | M | L | XL | XXL | |
| Rozměr přes hrudník v cm | 47,5 | 50 | 52,5 | 55 | 57,5 |
| Délka bundy v cm | 60,5 | 62 | 63,5 | 65 | 66,5 |
šířka se měří od 1cm pod průramkem
délka se měří od nejvyššího bodu ramene k dolnímu okraji
tolerance +/- 2cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | červená, modrá, Modrá tmavá, Zelená, zelená lahvová, zelená tmavá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, WRAP |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 300 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | polyester |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ bundy: | fleecová |
| Váha: | 0,488 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Egypt |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | bundy |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
