Dámská funkční polokošile Tee Jays
Kód: 7105Detailní popis produktu
Kolik máte v šatníku dobře padnoucích funkčních triček? Bez ohledu na to, jestli sportujete nebo máte fyzicky náročnou práci, a proto dáváte přednost funkčním materiálům, tohle tričko si zamilujete. Splní svůj účel, a přitom je dostatečně elegantní.
STŘIH
Dámské polo tričko s krátkými vsazenými (set-in) rukávy lemovanými manžetami. Vypasovaný (slim-fit) střih lichotí vaší postavě. Postranní rozparky umožní dostatečnou volnost pohybu. Plochý límeček z úpletu dobře drží tvar i po mnoha vypráních. Vpředu zapínání na pět knoflíků v barvě materiálu.
MATERIÁL
Na výběr máte z pěti barevných provedení, všechna ze 100% polyesteru, který zaručuje optimální odvádění vlhkosti. Jedná se o úpletový materiál se strukturou „Bird eye“.
VLASTNOSTI
Tento funkční materiál v gramáži 150 g/m2 se vyznačuje tvarovou stálostí, rychle schne a je příjemně prodyšný. Textilie splňuje podmínky certifikace Oeko-Tex®, takže získáváte jistotu, že výrobce dodržuje pravidla ekologického přístupu a zohledňuje vaše zdraví.
Doporučujeme prát při teplotě do 30 °C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Fialová, modrá, Tyrkysová, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | do véčka |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, REACH |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sublimace, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,182 |
| Zapínání: | knoflíková léga |
| Země původu: | Bangladéš |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
