Dámská bavlněná polokošile Nath s dlouhým rukávem a rozparky
Kód: K7 LONG WOMANDetailní popis produktu
Ani skalním příznivcům nejnovějších módních trendů by nemělo ve skříni chybět tričko s límečkem. Krátký rukáv pro letní období a dlouhý pro chladnější část roku. Rychle zkontrolujte stav svého šatníku a při pohledu na rtuť teploměru dlouho neváhejte s výběrem.
STŘIH
Dámské polo tričko s dlouhými vsazenými (Set-In) rukávy. Mírně projmutý střih nabízí pohodlí a současně zvýrazní linie postavy. Určitě se vám zalíbí i takové detaily, jakými jsou rozparky po stranách. Vpředu zapínání na čtyři knoflíky v barvě materiálu. Límeček z úpletu dobře drží tvar i po několika vypráních. Na tvarové stálosti se dále podílí také zpevňující páska za krkem.
MATERIÁL
Na výběr tři barvy, všechny ze 100% poločesané bavlny (mikro piké) v gramáži 200 g/m2. Materiál je příjemný, měkký a současně dostatečně pevný.
VLASTNOSTI
Tričko se hodí i pro firemní účely, případný rebranding usnadní oddělitelné visačky. Po vyprání ho můžete vyžehlit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, zpevnění za krkem |
| Barevnost: | Bílá, červená, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100 |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | pracovní oblečení, základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | dlouhý upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | piké |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,211 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Zapínání: | knoflíková léga |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
