Boxerky Urban Classics s elastanem, 3 ks v balení
Kód: TB3542Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Barvy: | kombinace barev |
| Složení: | 95 % bavlna , 5 % elastan |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Materiál - specifikace: | streč, žerzej |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,221 |
| Druh zboží: | spodní prádlo |
| Pro koho: | muži |
| Typ prádla: | boxerky |
| Typ kalhot: | spodní prádlo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
