Bezešvé sportovní raglánové dámské triko Stedman
Kód: ST8900Detailní popis produktu
- 140 g/m²
- 58% polyester, 42% polyamid (melange, jacquard)
- Dvoubarevný vzor
- Úplet kolem krku
- Dekorativní ploché švy
- Raglánové švy
- Bez postranních švů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | bezešvé, dutá pletenina |
| Barevnost: | modrá, Modrá tmavá, Zelená, černá |
| Barvy: | melír |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 58 % polyester, 42 % nylon |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | polyester + polyamid |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv |
| Materiál - specifikace: | streč |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,088 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | ženy |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
