Bezešvé funkční tričko s krátkým rukávem
Kód: ST8800Detailní popis produktu
Jestli máte natrénováno, pak vás v nákupech kvalitního funkčního oblečení nejspíš nikdo nepředběhne. Co se týče tohoto nápaditého modelu, neměli byste ale dlouho váhat. Slibuje nejenom optimální podmínky pro dosažení maximálních tréninkových výsledků, ale zajistí i mnohdy příjemnou pozornost opačného pohlaví.
STŘIH
Tričko s krátkými raglánovými rukávy zúženého přiléhavého střihu, který zdůrazní vysportovanou figuru a nebrání v pohybu. Kulatý výstřih ke krku skvěle sedí, průkrčník je lemovaný úzkým pruhem téže látky. Komfort zajistí i ploché švy na rameni, které současně plní funkci dekorativního detailu. Tričko nemá boční švy.
MATERIÁL
Trika nabízíme ve třech barevných provedeních (vždy se jedná o dvoubarevný vzor), všechna ze směsi 58 % polyesteru a 42 % nylonu.
VLASTNOSTI
Co se týče vlastností, jde o pružný materiál, který rychle schne, je odolný a nemačká se. Tričko je opatřeno štítkem s uvedením velikosti a s pokyny pro údržbu umístěném v límci. Po vyprání ho můžete sušit v sušičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | bezešvé, funkční materiál |
| Barevnost: | modrá, Modrá tmavá, Zelená, černá |
| Barvy: | se vzorem |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | nylon + polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | streč |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,106 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
