Bavlněné tričko K1 z poločesané bavlny s bočními švy
Kód: K1Detailní popis produktu
Tričko je základním pilířem pánského šatníku. Ačkoliv se módní trendy neustále mění a vyvíjí, jsou určité nadčasové kousky oblečení, které zůstávají. A muži většinou inklinují právě k takovému stylu. V jejich skříni tím pádem nesmí chybět dostatek kvalitních triček.
STŘIH
Pánské tričko bez potisku s krátkými vsazenými (set-in) rukávy ve volnějším (Regular-fit) střihu. Postavu zcela neobepíná, což řadě mužů vyhovuje. Takto střižené střičko totiž zvládne zamaskovat i mírně vystupující břicho v případě, že jeho majitel nemá až tak vysportovanou figuru. Kulatý průkrčník je lemovaný úzkým žebrovaným nápletem. Tuto namáhanou partii navíc zpevňuje speciální páska našitá za krkem.
MATERIÁL
Nabízíme celkem třináct barev, všechny ze 100% poločesané bavlny v gramáži 165 g/m2. Materiál je velmi komfortní, lehký a prodyšný.
VLASTNOSTI
Tričko je opatřeno oddělitelnými visačkami. Doporučujeme prát při teplotě do 30 °C, po vyprání ho můžete vyžehlit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, Oranžová, červená, Vínová, červená tmavá, modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, zelená světlá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100 |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | spodní tričko, základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 165 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,162 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
