Bavlněné přiléhavé slim-fit tričko Boston s kontrasními lemy 165 g/m
Kód: BOSTONDetailní popis produktu
Poločesaná bavlna
Módní tričko s kontrastními barevnými akcenty
Tenký žebrovaný límec a manžety v kontrastní barvě
Postranní švy
Přiléhavý střih
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barvy: | kombinace barev, proužkované |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, REACH |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 165 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,154 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
