Batikovaný dámský top s průstřihy do véčka na zadním díle
Kód: TB1712Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | průstřih na zádech |
| Barevnost: | černá |
| Barvy: | jednobarevné, batikované |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | bez rukávů |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Možno bělit: | nelze bělit |
| Období: | léto |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,3 |
| Vhodné do sušičky: | ne |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Chemické čištění: | chemicky nečistit |
| Ramínka: | široká ramínka |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
