Plážová osuška Deluxe z turecké bavlny 100 x 180 cm, 700 g/m
Kód: AR606.TRUE-WHITE.100-X-180-CM AR606.LIGHT-GREY.100-X-180-CM AR606.CINNAMON.100-X-180-CM AR606.BRICK-RED.100-X-180-CM AR606.ARMY-GREEN.100-X-180-CM AR606.JEANS-BLUE.100-X-180-CM AR606.DEEP-BLUE.100-X-180-CM AR606.DARK-GREY.100-X-180-CM AR606.VERY-BLACK.100-X-180-CM Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Plážová osuška z česané bavlny
Materiál tkaný z turecké bavlny
Jedinečná metoda předení pro měkoučký, nadýchaný omak
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barevnost: | Bílá, hořčicová, Oranžová, červená, červená tmavá, modrá, Modrá tmavá, Khaki, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Druh ručníku: | osuška |
| Hodnota gramáže: | 700 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Váha: | 1,443 |
| Země původu: | Turecko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
| Druh zboží: | do koupelny |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Kategorie: | koupelna |
| Bordura: | s bordurou |
| Plocha pro potisk: | 7,5 x 96 cm |
| Rozměry: | 100 x 180 cm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
