Velká plážová osuška ze 100% bavlny 100 x 180 cm, 500 g/m
Kód: AR037.WHITE.100-X-180-CM AR037.SAND.100-X-180-CM AR037.BLOSSOM-PINK.100-X-180-CM AR037.LIGHT-GREY.100-X-180-CM AR037.BRIGHT-ORANGE.100-X-180-CM AR037.CINNAMON.100-X-180-CM AR037.TERRA.100-X-180-CM AR037.LIGHT-PINK.100-X-180-CM AR037.PINK.100-X-180-CM AR037.DEEP-RED.100-X-180-CM AR037.FIRE-RED.100-X-180-CM AR037.BURGUNDY.100-X-180-CM AR037.CHOCOLATE-BROWN.100-X-180 AR037.LIGHT-PURPLE.100-X-180-CM AR037.AUBERGINE.100-X-180-CM AR037.PURPLE.100-X-180-CM AR037.CAPPUCCINO.100-X-180-CM AR037.LIME-GREEN.100-X-180-CM AR037.DARK-GREEN.100-X-180-CM AR037.ARMY-GREEN.100-X-180-CM AR037.LIGHT-BLUE.100-X-180-CM AR037.PACIFIC-BLUE.100-X-180-CM AR037.AQUA-BLUE.100-X-180-CM AR037.JEANS-BLUE.100-X-180-CM AR037.DEEP-BLUE.100-X-180-CM AR037.TRUE-BLUE.100-X-180-CM AR037.FRENCH-NAVY.100-X-180-CM AR037.GRAPHITE.100-X-180-CM AR037.ANTHRACITE-GREY.100-X-180 AR037.BLACK.100-X-180-CM Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pobyt na pláži bude opravdu příjemný, když se na něj dostatečně vybavíte. A bez velké osušky to rozhodně nepůjde. Pro začátek ji můžete rozprostřít na lehátko a až vylezete z vody, pohodlně se zachumláte.
ROZMĚRY
100 x 180 cm
MATERIÁL
100% velmi měkká, hustě tkaná bavlna v gramáži 500g/m2. Osuška má čistě zakončené okraje a dvě 1,5 cm široká lemování, za poutko na kratší straně ji můžete pověsit. Na lemu je zdobená diagonálním saténovým pruhem. Látka se může pochlubit certifikací Oeko-Tex®, tudíž získáváte také jistotu, že výrobce dbá na ekologii Tmavé odstíny doporučujeme prát při teplotě do 40 °C, ostatní do 60 °C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Vlastnosti: | poutko na zavěšení |
| Barevnost: | Bílá, Béžová, Žlutá, Hnědá, hořčicová, Oranžová, červená, červená tmavá, Fialová, růžová, růžová světlá, růžová tmavá, modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Khaki, Zelená, zelená tmavá, reflexní, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, pastelové |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Druh ručníku: | osuška |
| Hodnota gramáže: | 500 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Materiál - specifikace: | froté |
| Potisk: | flocková fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Váha: | 1,031 |
| Země původu: | Turecko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
| Druh zboží: | do koupelny |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Kategorie: | koupelna |
| Bordura: | s bordurou |
| Rozměry: | 100 x 180 cm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
