Bavlněná osuška s okrajem vhodným k sublimaci, 70 x 140 cm
Kód: AR081.WHITE.70-X-140-CM AR081.SAND.70-X-140-CM AR081.LIGHT-GREY.70-X-140-CM AR081.BRIGHT-YELLOW.70-X-140-CM AR081.BRIGHT-ORANGE.70-X-140-CM AR081.LIGHT-PINK.70-X-140-CM AR081.PINK.70-X-140-CM AR081.FIRE-RED.70-X-140-CM AR081.LIGHT-PURPLE.70-X-140-CM AR081.PURPLE.70-X-140-CM AR081.LIME-GREEN.70-X-140-CM AR081.IRISH-GREEN.70-X-140-CM AR081.DARK-GREEN.70-X-140-CM AR081.LIGHT-BLUE.70-X-140-CM AR081.AQUA-BLUE.70-X-140-CM AR081.TRUE-BLUE.70-X-140-CM AR081.GRAPHITE.70-X-140-CM AR081.BLACK.70-X-140-CM Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Osuška
1 sublimační okraj cca. 11 cm
Vyrobeno ze 100% bavlny
Okraj 100 % polyester
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barevnost: | Bílá, Béžová, Žlutá, Oranžová, červená, červená tmavá, Fialová, růžová, růžová světlá, modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, zelená tmavá, reflexní, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, pastelové |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | REACH |
| Druh ručníku: | osuška |
| Hodnota gramáže: | 450 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Materiál - specifikace: | froté |
| Potisk: | flocková fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Váha: | 0,49 |
| Země původu: | Turecko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
| Druh zboží: | do koupelny |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Složení - lem: | 100 % polyester |
| Kategorie: | koupelna |
| Bordura: | s bordurou |
| Plocha pro potisk: | 9,5 x 66 cm |
| Rozměry: | 70 x 140 cm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
