Keramický hrnek Espresso 200 ml
Kód: JS023Detailní popis produktu
| Kód produktu | JS023 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Materiál | keramika |
| Objem | 200 ml |
| Potisknutelná plocha | 180 x 60 mm |
| Průměr | 70 mm |
| Třída | JS Coating |
| Užitný objem | 150 ml |
| Výška | 70 mm |
| Hmotnost | 400 g |
| Záruka | 6 měsíců |
| Výrobce | PRIME |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
