Bílý kovový hrnek 300 ml s červenou karabinou
Kód: B12GW2Detailní popis produktu
Kovový hrnek s karabinou je díky polyesterové vrstvě vhodný pro sublimační tisk.
Celkový objem hrnku, měřený po okraj, je 300 ml.
Užitný objem hrnku, měřený po ouško je 250 ml.
Technologie:
Hrnek je vhodný k sublimaci nebo termotransferu pomocí termolisů a pecí.
Teplota*: 180°C
Čas*: 120–190 s
Přítlak: vysoký
*uvedený čas a teplota platí pro potisk v lisech na hrnky
Parametry
| Kód produktu | B12GW-BK |
|---|---|
| Barva | bílá/černá |
| Materiál | kov |
| Objem | 300 ml |
| Potisknutelná plocha | 185 x 88 mm |
| Průměr | 75 mm |
| Užitný objem | 250 ml |
| Výška | 89 mm |
| Hmotnost | 400 g |
| Záruka | 6 měsíců |
| Výrobce | PRIME |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
