Softshellová pánská bunda Valley s membránou a voděodolností 14 000 mm
Kód: ADL536.CERVENA.S ADL536.CERVENA.M ADL536.CERVENA.XL ADL536.CERVENA.2XL ADL536.CERVENA.3XL ADL536.NAMORNI-MODRA.S ADL536.NAMORNI-MODRA.2XL ADL536.NAMORNI-MODRA.3XL ADL536.OCELOVE-SEDA.S ADL536.OCELOVE-SEDA.M ADL536.OCELOVE-SEDA.3XL ADL536.CERNA.S ADL536.CERNA.M ADL536.CERNA.3XL Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Softshell: 94 % polyester, 6 % elastan TPU membrána micro fleece: 100 % polyester voděodolnost 14 000 mm, prodyšnost 2 000 g/m²/24 hod
3vrstvý softshell s membránou, vsadky na ramenou, celopropínací reverzní spirálový zip s krytkou brady, lemy rukávů nastavitelné suchým zipem, kapsy s reverzním spirálovým zipem, vnitřní náprsní kapsa na zip, vnitřní kapsa na zip se vstupem pro branding, dolní lem na stažení elastickou šňůrkou, tvarovaný a mírně prodloužený zadní díl , reflexní prvky, vnitřní fleece s antipilingovou úpravou, Údržbové informace pro softshellový materiál
| S | M | L | XL | 2XL | 3XL | |
| Rozměr přes hrudník v cm | 51 | 55 | 59 | 63 | 68 | 74 |
| Délka bundy v cm | 70 | 72 | 74 | 76 | 78 | 80 |
| Délka rukávu v cm | 64 | 65,5 | 67 | 68,5 | 70 | 71,5 |
Tolerance +/- 1,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní a softshellové |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Vlastnosti: | prodyšnost 2 000 g/m²/24 h, prodyšnost 14 000 g/m²/24 h |
| Složení: | 94 % polyester |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 300 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Materiál - specifikace: | softshell 3 vrstvy |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
