Pánská směsová klokánka BC s kapucí 50% bavlny
Kód: BCWUI24.BROWN.S BCWUI24.BROWN.M BCWUI24.BROWN.XXL BCWUI24.BROWN.3XL BCWUI24.BROWN.4XL BCWUI24.HEATHER-GREY.XS BCWUI24.HEATHER-GREY.S BCWUI24.HEATHER-GREY.M BCWUI24.HEATHER-GREY.L BCWUI24.HEATHER-GREY.3XL BCWUI24.HEATHER-GREY.4XL BCWUI24.ANTHRACITE.XS BCWUI24.ANTHRACITE.S BCWUI24.ANTHRACITE.3XL BCWUI24.ANTHRACITE.4XL Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Strach z módní policie sportovně založeného muže většinou netrápí. Ráno oblékne oblíbené džíny, tričko a podle počasí přidá pohodlnou mikinu. A protože má duši věčného kluka, bude se cítit skvěle v mladistvé mikině s kapucí. Nechybí přesně taková ve vašem šatníku?
STŘIH
Pánská mikina klasického střihu s dlouhými vsazenými (Set-in) rukávy a oblíbenou kapucí, jejímž krajem vede stahovací šňůrka stejné barvy. Velkou klokaní kapsu rozhodně oceníte. Pohodlí při každodenním nošení přináší také žebrované manžety s příměsí elastanu na rukávech a spodním lemu.
MATERIÁL
Měkká, počesaná látka, která je na vnitřní straně zdrsněná. Jedná se o směs 50 % bavlny a 50 % polyesteru v gramáži 270 g/m.
VLASTNOSTI
Textilie splňuje celosvětově uznávané standardy textilií bez škodlivých látek podle OEKO-TEX® Standard 100. Má také certifikaci Fair Wear Foundation, tzn. že při její výrobě byly dodržovány pracovněprávní standardy Mezinárodní organizace práce.
Doporučujeme prát při teplotě do 40 °C, po vyprání můžete mikinu sušit v sušičce. Dle potřeby je možné i žehlení.
Mikina není opatřena visačkami, má pouze neutrální etiketu s velikostí bez značky.
| XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | |
| Šířka přes hrudník (½ obvodu) | 48 | 52 | 55 | 59 | 62 | 66 | 69 | 73 |
| Délka | 64 | 66 | 68 | 70 | 72 | 74 | 76 | 78 |
| Délka rukávu | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 |
Výrobce udává toleranci +/- 1 cm.
Uvedené hodnoty jsou měřené v cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikiny bez zipu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Vlastnosti: | boční švy |
| Barevnost: | Bílá, zlatá, Hnědá, Oranžová, červená, Vínová, červená tmavá, modrá, Modrá tmavá, Zelená, zelená lahvová, zelená tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Složení: | 50 % bavlna, 50 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, recyklovaný polyester, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 270 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, klokaní kapsa |
| Typ mikiny: | s kapucí bez zipu |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Váha: | 0,428 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Žehlení dovoleno: | ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | chemicky nečistit |
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
