Pánská polokošile z hladkého žerzeje a s bočními švy
Kód: ADL202.BILA.S ADL202.BILA.M ADL202.BILA.L ADL202.BILA.XL ADL202.BILA.2XL ADL202.BILA.3XL ADL202.CITRONOVA.S ADL202.CITRONOVA.M ADL202.CITRONOVA.L ADL202.CITRONOVA.XL ADL202.ZLUTA.S ADL202.ZLUTA.M ADL202.ZLUTA.L ADL202.ZLUTA.XL ADL202.ZLUTA.2XL ADL202.ORANZOVA.S ADL202.ORANZOVA.M ADL202.ORANZOVA.L ADL202.ORANZOVA.XL ADL202.CERVENA.S ADL202.CERVENA.M ADL202.CERVENA.L ADL202.CERVENA.XL ADL202.CERVENA.2XL ADL202.BORDO.S ADL202.BORDO.M ADL202.GARNET.S ADL202.GARNET.M ADL202.KHAKI.S ADL202.KHAKI.M ADL202.KHAKI.L ADL202.KHAKI.XL ADL202.KHAKI.2XL ADL202.APPLE-GREEN.S ADL202.APPLE-GREEN.M ADL202.APPLE-GREEN.L ADL202.APPLE-GREEN.XL ADL202.APPLE-GREEN.2XL ADL202.TRAVOVE-ZELENA.S ADL202.STREDNE-ZELENA.S ADL202.STREDNE-ZELENA.M ADL202.STREDNE-ZELENA.L ADL202.STREDNE-ZELENA.XL ADL202.STREDNE-ZELENA.2XL ADL202.LAHVOVE-ZELENA.S ADL202.LAHVOVE-ZELENA.M ADL202.LAHVOVE-ZELENA.L ADL202.LAHVOVE-ZELENA.XL ADL202.LAHVOVE-ZELENA.2XL ADL202.MODRA-LEDOVA.S ADL202.MODRA-LEDOVA.M ADL202.MODRA-LEDOVA.L ADL202.MODRA-LEDOVA.XL ADL202.MODRA-LEDOVA.XXL ADL202.NEBESKY-MODRA.S ADL202.NEBESKY-MODRA.M ADL202.NEBESKY-MODRA.L ADL202.NEBESKY-MODRA.XL ADL202.NEBESKY-MODRA.2XL ADL202.TYRKYSOVA.S ADL202.TYRKYSOVA.M ADL202.TYRKYSOVA.L ADL202.TYRKYSOVA.XL ADL202.TYRKYSOVA.2XL ADL202.SNORKEL-BLUE.S ADL202.SNORKEL-BLUE.M ADL202.SNORKEL-BLUE.L ADL202.SNORKEL-BLUE.XL ADL202.AZUROVE-MODRA.S ADL202.AZUROVE-MODRA.M ADL202.AZUROVE-MODRA.L ADL202.AZUROVE-MODRA.XL ADL202.AZUROVE-MODRA.2XL ADL202.KRALOVSKA-MODRA.S ADL202.KRALOVSKA-MODRA.M ADL202.KRALOVSKA-MODRA.L ADL202.KRALOVSKA-MODRA.XL ADL202.KRALOVSKA-MODRA.2XL ADL202.KRALOVSKA-MODRA.3XL ADL202.NAMORNI-MODRA.S ADL202.NAMORNI-MODRA.M ADL202.NAMORNI-MODRA.L ADL202.NAMORNI-MODRA.XL ADL202.NAMORNI-MODRA.2XL ADL202.NAMORNI-MODRA.3XL ADL202.SVETLE-SEDY-MELIR.S ADL202.SVETLE-SEDY-MELIR.M ADL202.SVETLE-SEDY-MELIR.L ADL202.SVETLE-SEDY-MELIR.XL ADL202.SVETLE-SEDY-MELIR.2XL ADL202.TMAVE-SEDY-MELIR.S ADL202.TMAVE-SEDY-MELIR.M ADL202.TMAVE-SEDY-MELIR.L ADL202.TMAVE-SEDY-MELIR.XL ADL202.TMAVE-SEDY-MELIR.2XL ADL202.TMAVE-SEDY-MELIR.3XL ADL202.CERNA.S ADL202.CERNA.M ADL202.CERNA.L ADL202.CERNA.XL ADL202.CERNA.2XL ADL202.CERNA.3XL Zvolte variantuDetailní popis produktu
Pánská polokošile z hladkého žerzeje je ideálním doplňkem pro každého muže, který hledá stylové a pohodlné oblečení pro různé příležitosti. Díky klasickému rovnému střihu a krátkým rukávům s manžetami nabízí nejen elegantní vzhled, ale i maximální komfort. Polokošile je k dispozici v široké škále barev.
Materiál
Vyrobena ze 100% bavlny, tato polokošile zajišťuje měkkost a prodyšnost. Bavlna je známá svou schopností absorbovat vlhkost a udržovat tělo v suchu, což oceníte zejména v teplejších dnech. Pro tmavě šedý melír je použita směs 85 % bavlny a 15 % viskózy, zatímco světle šedý melír obsahuje 97 % bavlny a 3 % viskózy.
Střih
Klasický rovný střih polokošile se postará o to, že se budete cítit pohodlně bez ohledu na typ postavy. Kulatý výstřih ke krku a knoflíková léga dodávají polokošili tradiční vzhled, zatímco postranní švy zajišťují lepší tvarovou stálost. Tento střih je vhodný jak pro formální příležitosti, tak i pro volnočasové aktivity. Tričko má gramáž 180 g/m.
Potisk
Tato polokošile nabízí možnost personalizace díky různým technikám potisku, jako je transferový tisk, flock / flex fólie, výšivka, sítotisk nebo přímý digitální tisk (DTG). To znamená, že si můžete vytvořit unikátní design podle svých představ nebo ji využít jako firemní oblečení s logem vaší společnosti.
Údržba
Údržba této polokošile je snadná a praktická. Lze ji prát na 30 °C. Díky kvalitnímu zpracování si polokošile zachovává svůj tvar i po mnoha praních.
Certifikáty
Polokošile je certifikována podle standardů Oeko-Tex 100 a WRAP, potvrzující její ekologickou nezávadnost a etickou výrobu. Tyto certifikace zaručují, že produkt neobsahuje škodlivé látky a byl vyroben za podmínek respektujících lidská práva.
Výrobce
Malfini je renomovaný výrobce známý svou kvalitou a důrazem na detail. Specializuje se na výrobu textilu s vysokými standardy kvality a inovativním designem. S Malfini můžete mít jistotu, že každý kus oblečení splňuje nejvyšší požadavky na komfort a styl.
| S | M | L | XL | 2XL | 3XL | |
| Rozměr přes hrudník v cm (½ obvodu) | 48 | 52 | 55 | 58 | 61 | 65 |
| Délka polokošile v cm | 70 | 74 | 78 | 81 | 83 | 84 |
| Délka rukávu v cm (od ramenního švu) | 18 | 22 | 24 | 26 | 28 | 28 |
Výrobce udává odchylku +/- 1 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trička s límečkem |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Vlastnosti: | silikonová úprava, zpevnění za krkem, postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Béžová, Žlutá, Oranžová, červená, Vínová, modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Khaki, Zelená, zelená světlá, zelená tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, WRAP |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | pracovní oblečení, základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál: | bavlna + viskóza |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Možno bělit: | nelze bělit |
| Potisk: | transferový tisk, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Složení - tmavě šedý melír: | 85 % bavlna, 15 % viskóza |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,402 |
| Zapínání: | knoflíková léga |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
| Složení - světle šedý melír: | 97 % bavlna, 3 % viskóza |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | chemicky nečistit |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
