Hebké tričko Next Level Apparel s kontrastními lemy 145 g/m
Kód: NX3604Detailní popis produktu
Kvalitní žerzej
100% česaná kruhově dopřádaná bavlna
Kontrast 1x1 dětské žebro, vázaný krk a rukávy
Boční švy
Odtrhávací štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bavlněná trička |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barvy: | kombinace barev, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 145 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Období: | jaro, léto, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0.123 |
| Vhodné do sušičky: | ne |
| Země původu: | Nikarague |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | chemicky nečistit |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
