Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4451 hodnocení
5
4233x
4
108x
3
26x
2
19x
1
65x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LS
Lubomír Schestag
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Velmi spokojený.Paní mě vyšla vstříc.
M
Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Výborní lidé ????
DJ
Dagmar Juskova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Velká spokojenost. Skvělá komunikace.
ČM
Čeněk Műller
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Jsem velice spokojen.
KM
Karin Miskovova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Za me velika spokojenost????
H
Hanka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Vše v pořádku. Naprostá spokojenost
+ pěkné kvalitní zboží
+ sms o vyřízení objednávky
+ osobní odběr
nákup jako vždy bez problémů
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Vše v pořádku. Sice neměli mnou vybranou variantu na skladu, ale paní se hned ozvala a domluvily jsme se na jiné variantě.
Ľ
Ľudmila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Spokojná som aj ja aj dcera, ktorej darček bol určený aj ďakujem za rýchle vybavenie objednávky ????
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Kvalitní mikina, hezky sedí. Komunikace s e-shopem perfektní. Doporučuji.
+ Zboží bylo připraveno, rychlé vyzvednutí
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.1.2021
Spokojenost s nákupem, pěkné kvalitní zboží. Výměna velikosti proběhla rychle. Doporučuji.
Rukavice byla zevnitř roztržená
L
Lída
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2021
Spokojena a doporučuji.
+ Eko baleni
+ Vse v poradku
L
luboš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2021
Vše super, rychlé dodání, kvalitní zboží, doporučuji
všechno je oukej, už tu nějakou tu středu nakupuji a nikdy žádný problém
MO
My, Otík I. ze Škudlic
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2021
všechno v cajku, kvalitní zboží, žádný problém
Obleceni je z kvalitniho materialu.
V
Vladimíra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2021
Spokojenost.
