Jak zvolit správnou velikost

Je neděle večer a vy si dopřáváte svou pravidelnou dávku online potěšení. Tak co to dneska bude? Nejdřív očko do diáře, pak předpověď počasí a skončíte na Glami. Na páteční večírek to chce něco neokoukaného. Prohlížíte galerii topů, trik a svetříků. Nejde o nic konkrétního. Máte představu, ale zatímco listujete seznamem svršků, fantazie pracuje na plné obrátky.

Až k němu dolistujete. Jo, to jo ono.. na jedno kliknutí jste na na stránce eshopu. Prohlédnete si barvy a vzory, máte svého favorita. Od nákupu vás dělí už jen správná volba velikosti .. ouvej.

 

Už je to tu zase. Jak správně vybrat mezi velikostí M a L? Měříte 170, v pase o sto míň, přes prsa tak akorát a většinou nosíte velikost M. Jenže ten poslední svetr jste musela 

měnit za menší a v tom tílku z HMka jste prozměnu plavala. Sukně nosíte zpravidla čtyřicítky, ale je fakt, že i ty čas od času dáte švadleně na přešití.

Téměř každý výrobce oblečení má dnes jiný přístup k určování velikostí. Čím víc nakupujete online, tím víc času trávíte na poště výměnou zásilek. E-shopy se chovají slušně, s výměnou problémy nebývají, ale stojí to čas i radost z nákupu.

Zní to povědomě? Pak máte nejvyšší čas objevit Size ID. Nic vás nestojí, právě naopak. Size ID přišlo s řešením, jak sjednotit velikostní tabulky zavedených značek a buduje tak širokou databázi velikostních tabulek. Vy své míry jednou zadáte a pak už jen necháte Size ID doporučovat ty správné velikosti.

Služba také zohledňuje typ oblečení a jeho způsob nošení. Jednoduchou cestou interpretuje výsledek, ale stále vám nechává volnost v posouzení, jakou velikost zvolí podle vaší preference nošení.

Těší nás, že teď vám můžeme nákup zpříjemnit i my.

U většiny oblečení najdete pod volbou velikosti i odkaz “Doporučit velikost” a my nemůžeme jinak, než “doporučujeme kliknout” :)

S přáním spokojených nákupů,

za Čistý triko,
Michaela