Triky s triky

Návodů na dekorace triček různými technikami či využívání starého oblečení pro nové nápady, tzv. upcycling, těch je na internetu celá řada. I přesto věříme, že inspirace není nikdy dost :)

V pravidelných týdenních intervalech vám, milé divačky, maminky, babičky či mladé dámy, budeme přinášet návody na různé dekorativní techniky, i na to, jak využít staré tátovo či manželovo tričko a dát mu druhou šanci. 

Ať už se budete inspirovat pro blaho svého vlastního šatníku nebo vezmete zavděk návodům, které vám dopomohu k výrobě originálního dárku - tak jako tak, vaše tvoření bude provázeno radostnými momenty, protkanými návaly zoufalství a paniky. Nenechte se zlomit - tyhle momenty pro vás později budou cenným odrazovým můstkem, vzpomínkou, která váš další pokus dovede k dokonalosti. 

Nezoufejte, pokud se vám záměr nepodaří hned na poprvé. Každou techniku si musíte nejdříve vyzkoušet a proto nečekejte, že každý započatý projekt bude hnedle zaručeným vítězstvím. 

Ke tvoření přizvěte i další lidi, partnery, děti, kamarády a uvidíte, že takto strávené okamžiky pro vás nakonec budou hodnotnější než samotný výsledek. 

Přejeme vám hodně štěstí a zábavy při tvoření :)

Vaše ČISTÝ TRIKO  

 

Foukací fixy - dekorování triček (odkaz na video na Youtube)

Obyčejné bavlněné tričko, set foukacích fixů, šablonu buď koupenou nebo ručně vyřezanou, papír a žehličku. K tomu pár nadšených rukou a hlavu plnou nápadů. Víc ani ťuk a tričko máte za hodinu jako vyfoukané :)  ...

Halloweenská maska za 30 minut!

Halloween je za dveřmi...   ...a vy stále hledáte jednoduchý a originální nápad na halloweenskou masku a zároveň zabavit své ratolesti? Máme pro vás řešení! Co může být více zábavné než strávit kreativní čas s dětmi nebo přáteli a vytvořit svou vlastní halloweenskou masku?   Představte si, jak na Halloween přijdete na párty s maskou, kterou jste si vytvořili vlastníma rukama. Maska, která je zcela originální a odráží vaši osobnost. Nejen že budete vypadat skvěle, ale také vz...