AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ KOMPLETNÍ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB. CENY POUZE DO VYPRODÁNÍ! SLEVY NA VŠE (SKLADEM) AŽ 60 %

První máj

Ah, ten první máj! Nejen den, kdy se zahrady a parky stávají dějištěm nekonečných pikniků a spontánního pohybu, ale zároveň je to den, o kterém nám Karel Hynek Mácha ve své básni "Máj" připomíná, že je časem lásky.

Image-prvni-maj

První máj je v České republice trochu jako ten starý vinylový poklad ve vaší sbírce – máte ho rádi, je plný vzpomínek, ale často na něj zapomenete, dokud není přímo před vámi. Je to svátek, který slavíme, ale možná už ne tak pompézně, jak by si zasloužil. A právě to chceme změnit!

Proč bychom si nemohli tento den užít stejně jako Valentýn, akorát s českým twistem? Vezměte svou drahou polovičku, oblékněte se do něčeho pohodlného a stylového z naší kolekce (třeba flanelové kostkované košile, které jsou ideální pro chladnější jarní večery, nebo lehké tričko, pokud nám májové počasí popřeje) a vydejte se na romantickou procházku.

Ale první máj nemusí být jen o klidném posezení a básnických slokách. Je to také skvělá příležitost pro ty z vás, kteří milují trochu adrenalinu a nové zážitky. Co takhle si tento den užít na kole, na bruslích nebo třeba při geocachingu? Oblékněte se do našich pohodlných mikin a tepláků a vydejte se na dobrodružství! 

Nezapomeňte, že první máj je také příležitostí ukázat svým blízkým, jak moc vám na nich záleží - a to nejen romantickým partnerům. Je to den plný lásky, tak proč neobdarovat květinou nebo malým dárkem i vaše rodiče, děti nebo dobré přátele?

Ať už se rozhodnete oslavit první máj jakkoliv, nezapomeňte, že i malé gesto může mít velký význam. Prohledejte náš e-shop, kde najdete vše, co potřebujete k tomu, aby byl váš první máj nezapomenutelný – ať už ve znamení lásky, dobrodružství, nebo obou. Nyní máme výprodej a slevy až 50%, tak není nač čekat.

https://www.cistytriko.cz/jarni-vyprodej/