Termoska Bowlingová kuželka 500 ml
Kód: SU-003-BOWLING-5-WDetailní popis produktu
Tato odolná termoska je na trhu velmi oblíbená. Díky svému tvaru je vhodná pro pěší turistiku, cyklistiku, nakupování nebo domácí použití. Samozřejmostí je také perfektně těsnící uzávěr.Tato termoska je opatřena Orca coatingem, který zaručuje dokonalé a fascinující výsledky sublimace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky |
|---|---|
| EAN: | 8594064873554 |
| Barvy: | jednobarevné |
| Materiál: | nerez |
| Váha: | 0,3, 0,5 |
| Země původu: | Čína |
| Druh zboží: | dárkové předměty |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Balení (ks): | 1 ks |
| Barva hrnku: | bílá |
| Barva zevnitř: | nerezová |
| Hrnek podle účelu: | na kávu, na čaj |
| Objem (ml): | 500 ml |
| Objem (Oz): | 17 Oz |
| Povrch: | lesklý |
| Průměr (mm): | 70-35 mm |
| Typ hrnku: | nerezový |
| Vhodné do myčky: | ano |
| Výška (mm): | 220 mm |
| Záruka (měs): | 24 |
| Rozměr (mm): | 260 x 70 x 35 mm |
| Druh hrnku: | termoska |
| Materiál víčka: | nerezová ocel |
| Plocha pro potisk: | 10 x 22 cm |
| Příslušenství: | těsnicí uzávěr |
| Termoska podle účelu: | cestovní, na kávu, na čaj |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
