Povlak na polštář na zip ve dvou velikostech
Kód: X804.WHITE.30-X-50-CMDetailní popis produktu
Sublimační povlak na polštář na zip
2/1 kepr
Lze prát do 60 °C
Speciálně navrženo pro sublimační tisk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštářky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barevnost: | Bílá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | REACH |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sublimace, sítotisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Váha: | 0,057, 0,1 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | ano |
| Druh zboží: | do domácnosti |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Kategorie: | ložnice |
| Záruka (měs): | 24 |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Rozměry: | 40 x 40 cm, 30 x 50 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
