Boxerky Urban Classics 3ks v balení
Kód: TB3538.BLUE-ORANGE-BLACK.S TB3538.BLUE-ORANGE-BLACK.M TB3538.BLUE-ORANGE-BLACK.L TB3538.BLUE-ORANGE-BLACK.XL TB3538.BLUE-ORANGE-BLACK.XXL Zvolte variantuDetailní popis produktu
| S | M | L | XL | 2XL | 3XL | 4XL | 5XL | |
| Rozměr v pase v cm (1/2 obvodu) | 31,5 | 34 | 36,5 | 39 | 42 | 45 | 48 | 51 |
| Délka nohaviček v cm | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |
| Rozměr pře boky v cm (1/2 obvodu) | 41,5 | 44 | 46,5 | 49 | 52 | 55 | 58 | 61 |
Výrobce udává odchylku +/- 1 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxerky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barvy: | kamufláž |
| Složení: | 95 % bavlna , 5 % elastan |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Materiál - specifikace: | streč, žerzej |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,238 |
| Druh zboží: | spodní prádlo |
| Pro koho: | muži |
| Typ prádla: | boxerky |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
