Velký černý magický latté hrnek 0,5 l
Kód: SU-010-17OZDetailní popis produktu
Keramický Latté hrnek určený pro potisk sublimací. Kónický tvar.Kvalita: AAA
Průměr: 62 - 92 mm
Objem: 500 ml
Výška: 154 mm
Plocha k potisku: 140 x 200 mm
Nastavení pro potisk: Teplota: 180oC Čas: 20 vteřin ( výtisky z tiskáren Sawgrass a Ricoh )
Pro potisk použijte manžetu - obj. Číslo: SU-005-typ-4-NEW
Doplňkové parametry
| Kategorie: | latté hrnky |
|---|---|
| EAN: | 8594064864781 |
| Barevnost: | Bílá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Materiál: | keramický hrnek, keramika |
| Váha: | 0,35 |
| Druh zboží: | dárkové předměty |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Balení (ks): | 1 ks |
| Barva hrnku: | bílá, černá |
| Barva ucha: | černá, bílá |
| Barva zevnitř: | černá, bílá |
| Hrnek podle účelu: | na kávu, na čaj |
| Objem (ml): | 500 ml |
| Objem (Oz): | 17 Oz |
| Povrch: | lesklý |
| Průměr (mm): | 62 - 92 mm |
| Typ hrnku: | magický |
| Vhodné do myčky: | ano |
| Výška (mm): | 154 mm |
| Záruka (měs): | 24 |
| Druh hrnku: | latté hrnek |
| Plocha pro potisk: | 9,4 x 21,8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
