hrnek pro potisk bílým tonerem - černá
Kód: O-005CERNYDetailní popis produktu
Keramický hrnek typu English se speciální glazurou pro potisk technologií s bílým tonerem pomocí fólie Multitrans nebo Shockline Polartnew i pomocí běžné laserové tiskárny a to díky fólii Multitrans Gold, Silver a Bronz - pomocí tisku černým tonerem. Průměr hrnku 8 cm a výška 9,5 cm.
Použité glazury jsoou organického původu a odpovídají normám pro styk s pokožkou.
Potisknutelná plocha - 95 x 235 mm
Výška - 95 mm
Objem: 11 Oz / 325 ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | klasické hrnky do 330 ml |
|---|---|
| EAN: | 8595686200179 |
| Barevnost: | černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Materiál: | keramický hrnek, keramika |
| Váha: | 0,4 |
| Druh zboží: | dárkové předměty |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Balení (ks): | 36 ks |
| Barva hrnku: | černá |
| Hrnek podle účelu: | na kávu, na čaj |
| Objem (ml): | 325 ml |
| Objem (Oz): | 11 Oz |
| Povrch: | lesklý |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Vhodné do myčky: | ano |
| Výška (mm): | 95 mm |
| Záruka (měs): | 24 |
| Druh hrnku: | klasický hrnek |
| Plocha pro potisk: | 9,5 × 23,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
