Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 4472 hodnocení
5
4253x
4
108x
3
27x
2
19x
1
65x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

P Avatar autora Petra H Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.4.2026
Spokojenost, trička kvalitní, objednám i další.
RK Avatar autora ROMANA KOZÁKOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.4.2026
Spokojenost, kvalitní zboží, rychlé dodání, doporučuji.
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.4.2026
Doporučuji. Pohodová komunikace, rychlé dodání.
BJ Avatar autora Božena Jakešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2026
Velice spokojená a bunda odpovídá nabídce.Perfektní komunikace.
AK Avatar autora Alena Kuzmiaková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2026
Naprosto spokojená! Co nejvíc oceňuji, že pošlou návrh ke schválení a komunikace je na opravdu velmi rychlá. Široký a nádherný výběr Maximální spokojenost
LJ Avatar autora Libor jelinek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2026
Ano , rychle výřizeni
JR Avatar autora Jaroslava Rupešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.3.2026
ano jsem
VK Avatar autora Vendula Kotrlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.3.2026
Všechno v pořádku
JS Avatar autora Jiří Sikora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.3.2026
Spokojen
JH Avatar autora Jaroslav Havran Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.3.2026
Jsou rychlí,jsem velmi spokojen.
JC Avatar autora Josef Cakl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.3.2026
Skvělý servis a rychlé zpracování.
PK Avatar autora Pavla Kubelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.3.2026
Úplně bezvadna rychla realizace..výhoda osobní odběr ♥️.. určitě ještě využijeme
AJ Avatar autora Alena Jandová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.3.2026
Velmi
Avatar autora MARTINA ČERNÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.3.2026
první nákup a musím chválit jak velikost,tak materiál
TD Avatar autora Tereza Duskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.3.2026
Nadhera. Velka spokojenost
OH Avatar autora Olga Holá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.3.2026
doporučuji, rychlé dodání
Avatar autora Miloslav Šťastný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.3.2026
Solidní obchod s kvalitním zbožím za dobré ceny
LV Avatar autora Lenka Vokřínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.3.2026
Jsem. Sice jsem ho vrátila, ale ten způsob vrácení je excelentní. Chválím......
Avatar autora Lucie Štechová Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 5.3.2026
Župan bohužel není kvalitní.
MH Avatar autora MAGDA HERNÍKOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.3.2026
Doporučuji. Bleskové dodání zboží.

Ovládací prvky výpisu

4481 položek celkem