Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 4525 hodnocení
5
4305x
4
109x
3
27x
2
19x
1
65x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

D Avatar autora DT Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
Naprosto spokojena. Rychle dodání, velky vyber, ale co me velmi mile překvapilo, je skvělý a prijemny personál.
PV Avatar autora Petra Valečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
Spolehlivý, sympatický personál,výborná komunikace, kvalitní zboží:-) spokojenost
MH Avatar autora Markéta Hadamčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
maximální spokojenost
JL Avatar autora Jindřiška Ledvinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
Spokojena
MT Avatar autora Michal Tomko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
První nákup a fajn ☺️
K Avatar autora Kristýna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
Doopručuji
AH Avatar autora Andrea Chlebcová Hečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
Spokojná.
BH Avatar autora Blanka Hromadova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
Velice spokojena.
MH Avatar autora Martina Hložná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
Spokojená jsem byla, přišlo v čas a velikost o.k dcera nadšená
MH Avatar autora MUDr.Jitka Hasalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
dostala jsem vše, co jsem objednala, spokojenost
MŠ Avatar autora Miroslav Švancar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
To není obchod ale mafie!!! Nikdy jsem u této firmy NEMĚL nic obědnaného !! Nevím kde vzali mé iniciály !!
PS Avatar autora Petr Svoboda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
Ano velmi
MM Avatar autora Michal Mikula Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
Spokojný.
MŠ Avatar autora Michal Štěpánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
Spokojenost
M Avatar autora Matej Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2020
Spokojenost
JL Avatar autora Jana Langášková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.4.2020
Bez problémů, fajn komunikace a rychlé odeslání zboží.
JN Avatar autora Jitka Nohejlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.4.2020
Rychle dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 8.4.2020
- Neaktualizovaná nabidka

MK Avatar autora Miroslav Kanči Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 7.4.2020
Bohuzel nejde dat nula hvezdicek... Obchod nabizi na eshopu veci ktere nema a nasledne vam po telefonu nabizi skoro stejne, ale za uplne jinou cenu.... Na vraceni penez za platbu predem uz cekam tyden a zatim nic.....
MG Avatar autora Michaela Georgievová (Administrátor) 7.4.2020
Dobrý den, Mirku. Mrzí nás Vaše hodnocení, ale je fér ho uvést na pravou míru. Objednal jste zboží, u kterého bylo uvedeno "NA OBJEDNÁVKU". V současné době, kdy 4/5 zákazníků shánějí nárkčníky, se skladové zásoby neustále mění. Zboží na objednávku dodáváme v rámci cca jednoho týdne. Na Vaši objednávku jsme reagovali v rámci tří hodin, kdy Vám kolegyně volala a ptala se, zda máte zájem počkat na naskladnění. Jelikož jste chtěl zboží okamžitě, nabídla Vám jiné nákrčníky. Vzhledem k tomu, že jste si napoprvé zvolil ty bezkonkurečně nejlevnější (a zároveň beznadějně vyprodané), nezbylo než Vám nabídnout o něco dražší, také kvalitnější. To jste odmítl. Ten samý den, přesně 6 hodin od Vaší platby kartou, jsme platbu stornovali v platební bráně a peníze měly být okamžitě uvolněny. Pokud se tak nestalo, bylo by fajn od Vás takovou informaci nejdříve slyšet a pokusit se to vyřešit smírně než rovnou hanit obchod a šířit negativní hodnocení bez položení situace do kontextu. S pozdravem, Michaela, Čistý triko
DZ Avatar autora David Zahir Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.4.2020
Došlo brzy a sedí perfektně.

Ovládací prvky výpisu

4534 položek celkem